Aktuális

A fenti pályázatok megtekinthetőek a Fontos információk/Pályázatok menüpont alatt.

készült: 2017. november 22.

Sok szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt MÁRTON NAPI LAMPIONOS FELVONULÁSUNKRA, melyet 2017.11.10-én 17 órai kezdettel rendezünk meg! A felvonulás után az I. Óvodai Tökfaragó Verseny eredményhirdetése, süti, zsíros kenyér, tea és forralt bor vár mindenkit! Közreműködik a Werischwarer Blaskapelle.lampionos

készült: 2017. október 26.

logoFigyelj, mozogj, okosodj! programmal azokat a gyermekeket szeretnék támogatni, akik a mozgás terén kiemelkedőn teljesítenek. Ezzel a programmal szeretnénk lehetőséget biztosítani azoknak a jó mozgású, hátrányos helyzetű gyermekeknek is, akiknek nem áll módjukban a különböző térítéses mozgásos foglalkozásokon (foci, ovitorna, néptánc) részt venni. Programunkat zenei, logikai matematikai elemekkel színesítettük.

Bővbebben…

készült: 2017. október 26.

A Ligeti Cseperedő Német Nemzetiségi Óvoda pályázatot hirdet 1 fő német nemzetiségi óvodapedagógus munkakör betöltésére

A fenti pályázat megtekinthető a Fontos információk/ Pályázatok  menüpont alatt.

készült: 2017. október 2.

szuloi_ertekezlet2

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2017. augusztus 30-án (szerdán) 17 órakor szülői értekezlet lesz az Óvodában!

Minden szülőt szeretettel várunk!

készült: 2017. július 26.

A Ligeti Cseperedő Német Nemzetiségi Óvoda pályázatot hirdet 1 fő óvodapedagógus, 2 fő német nemzetiségi óvodapedagógus munkakörök betöltésére

A fenti pályázatok megtekinthetők a Fontos információk/ Pályázatok  menüpont alatt.

készült: 2017. június 1.

2017. április 21-én Tóth Gábor járt óvodánkban, aki humoros, ismeretterjesztő, élő állatokat bemutató előadást tartott a gyerekeknek, akik kicsit közelebbről megismerhették a városhoz alkalmazkodni tudó állatokat. Az bemutatót óvodánk alapítványa támogatta.

Állatszereplők: egér, patkány, görény, nyest, róka, borz, kutya

készült: 2017. április 22.

Értesítjük a Kedves Szülőket, hogy az óvodai beíratás 2017. 05. 08-10-ig (hétfőtől-szerdáig) tart. Beíratkozni reggel 8:00-tól délután 16:00-ig lehet.

A beíratkozáshoz szükséges dokumentumok az alábbi linken elérhetők.

Óvodai beiratkozás dokumentumai

készült: 2017. április 18.

kukucskálóTisztelt Szülők!

Sok szeretettel várjuk leendő óvodásainkat és szüleiket 2017. 04. 20-án, 8 órától  intézményünk tornatermébe, ahol ízelítőt kaphatnak az óvodai életről.

készült: 2017. április 18.

Sok szeretettel várunk mindenkit, ovis farsangi bálunkra!

Helyszín: Művészetek Háza, Pilisvörösvár
Idő: 2017. február 10-én (pénteken), du. 5-8-ig

ZENE, TÁNC, TOMBOLA, BÜFÉ

készült: 2017. január 26.